ПАРТНЕРЫ ЛИГИ МАСТЕРОВ

Официальный сайт компании: https://www.se.com/ua/uk/

Сьогодні “Шнейдер Електрік Україна” – це багатофункціональне українське підприємство, яке включає в себе комерційні відділи у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Миколаєві, склад обладнання та комплектуючих виробів в Києві, який обслуговується відділом логістики, центр сервісної та інформаційної підтримки, проектне бюро, авторизовані центри навчання та служба підтримки.

Наша структура дозволяє швидко та якісно відповідати на запити клієнтів, від надання інформації та підготовки проекту, до після продажного, гарантійного и пост-гарантійного обслуговування.

Ви можете обрати та замовити обладнання або реалізацію проєкта у наших партнерів. Наші системні інтегратори, дистриб’ютори, виробники електрощитового обладнання (щитовики), контрактори, машинобудівники (OEM) та дилери мають багаторічний досвід, відповідний рівень компетенції та розташовані по всій країні.

Об’єднуючи інноваційні технології, досвід у певній галузі та архітектуру світового рівня, ми створили спеціалізовану партнерську програму «Альянс» для промислових системних інтеграторів. Наші Альянс Партнери мають значні інформаційні та технологічні потужності, високий рівень компетентності, в тому числі і на міжнародному рівні, реалізують комплексні проєкти, використовуючи повний спектр новітнього обладнання та програмного забезпечення Schneider Electric.