ПАРТНЕРЫ ЛИГИ МАСТЕРОВ

Официальный сайт компании: https://www.rigips.ua/

Ми є виробником гіпсокартонних плит та гіпсових сумішей, а також системних рішень для внутрішніх робіт. Ми належимо до міжнародної групи Saint-Gobain. З 1994 року будуємо свою позицію на польському ринку, а із 1996 року на українському ринку. Завдяки цьому ми стали експертом у своїй галузі – ми знаємо все про гіпс!

Лідер інновацій
Як лідер серед ефективних будівельних рішень, ми прагнемо зробити нашу продукцію найкращою для того, щоб ви відчували комфорт під час виконання робіт. У виробничому процесі ми зосереджені на інновації та відкритості, що неодноразово сприяло впровадженню революційних рішень у будівельній галузі. Як перший і єдиний бренд ми представили на будівельному ринку:

  1. Плиту RIGIPS PRO™ з лінійкою, надрукованою на краях, що дозволяє швидко і легко розташовувати гвинти та різати плиту, не обтяжуючись вимірюванням.
  2. Профіль ULTRASTIL™, що має на 50% збільшену жорсткість.
  3. Плиту RIGIPS 4PRO™ з 4-ма стоншеними краями, що дозволяє створювати стіни та стелі з найвищою гладкістю поверхні, значно економлячи час.
  4. Плиту RIGIPS PRO HABITO™ – плита із підвищеною витривалістю та стійкістю до ударів, дозволяє прикріпити навантаження до 15 кг за допомогою стандартного гвинта по дереву діаметром 5 мм.
  5. Плиту RIGIPS PRO Aku – плита із підвищеною акустичною ізоляцією.

Якісні знання – наш пріоритет
Ми маємо власну освітню платформу «Academy by Saint-Gobain». Проєкт об’єднує в собі інформацію про всі бренди Saint-Gobain в Україні: в першу чергу Rigips, а також Isover, Weber, Adfors, Saint-Gobain Glass. Основним напрямком роботи є проведення навчальних заходів як в живому форматі, так і у форматі онлайн курсів. Приєднуйтесь до нас в Instagram та слідкуйте за актуальними подіями.
Instagram: https://www.instagram.com/saintgobain.ua.academy/

Ми постійно спостерігаємо, як змінюються потреби ринку, а нашу відповідь на них можна побачити в запропонованому асортименті. Ми ваш партнер, у якого ви знайдете рішення для будь-якої задачі.
А найголовніше ми любимо вас, тому наші продукти та рішення створенні для того, щоб полегшити та пришвидшити вашу роботу без втрати якості.