ПАРТНЕРЫ ЛИГИ МАСТЕРОВ

Официальный сайт компании: www.polimin.ua

Група компаній FOMALGAUT GROUP

Промислова Група компаній Fomalgaut Group, до складу якої входить 8 сучасних підприємств із виробничими потужностями понад 370 тис. т. на рік сухих будівельних сумішей та матеріалів, що упродовж 27 років виробляють інноваційні продукти і пропонують комплексні рішення для будівельного ринку. Компанія FomalgautGroup є системним експортером сухих будівельних сумішей на зовнішні ринки під брендом Polimin, випускаючи СБС відповідно до європейських стандартів.

Бренд POLIMIN

Національний лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей та лакофарбових матеріалів із асортиментом понад 160 позицій різних за призначенням:

– суміші для влаштування підлоги;
– клеї для плитки та заповнювачі швів;
– суміші для систем теплоізоляції фасадів;
– штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові);
– шпаклівки, ґрунтовки та фарби;
– розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції і т.д.

У своєму портфелі Polimin має також комплекс матеріалів для фасадних робіт (система утеплення PoliminThermo Facade) та унікальну лінійку екологічних продуктів Ecoshtuk на вапняній основі.

Понад 40 видів продукції POLIMIN широко представлені в мережах будівельних маркетів 20 країн світу:

– 71 маркет Leroy Merlin в Польщі
– 20 маркетів в Литві і Латвії
– 10 торгових майданчиків в Молдові
– мережа роздрібної торгівлі на Кіпрі
– мережа дистриб’юторів в Німеччині і Великобританії

Polimin – це матеріали європейського зразка для ремонту і облаштування, які заслужили довіру мільйонів клієнтів по всьому світу упродовж трьох десятиліть.

Метою Fomalgaut Group є максимальне і повне задоволення потреб, вимог та очікувань споживачів шляхом виробництва якісної продукції за конкурентною ціною і в задані клієнтом терміни. Наше партнерство, спрямоване на взаємну вигоду, засноване на надійності, відповідальності, стабільності і вдосконаленні. А тому висока якість у всьому: у виробництві продукції, у роботі з клієнтами, у роботі кожного працівника. Імідж компанії та усталений авторитет лідера галузі – професіоналізм, чесність та відкритість.

Кожна позиція у продуктовій лінійці сухих будівельних сумішей ТМ Polimin – це унікальна власна розробка Fomalgaut Group. Тут від самого початку користуються лише рецептурами, створеними у власній науково-дослідній лабораторії. Наші фахівці проводять дослідження в різних галузях промислових технологій. Розробляють і впроваджують нові види в’яжучих матеріалів, залучають екологічні способи утилізації та переробки промислових відходів будівельної галузі.

Усі продукти, створені і 10, і 20 років тому, досі мають попит. Включно з клеєм для плитки П-12, який у 1998 році був першим в історії серед українських СБС, а у 2003-му здобув нагороду «Клей року» на міжнародному фестивалі-конкурсі «Вибір року-2003».

Технічна підтримка

Одним із ключових напрямків Fomalgaut Group є технічна підтримка наших клієнтів. Технічний відділ компанії – це кваліфіковані і професійні фахівці, які мають понад 20-річний досвід в будівельній справі, який забезпечує:

– розробку нових продуктів;
– розробку технічної документації;
– впровадження технічних рішень;
– навчання і підвищення кваліфікації майстрів і клієнтів;
– розробку індивідуальних конструкторських рішень для об’єктів;
– авторський нагляд на об’єктах*.

* Мета авторського супроводу – нагляд за технологією виконання робіт з фасадного утеплення. Організація контролю монтажно-будівельних робіт та оздоблювальних робіт передбачає системний підхід: недостатньо просто оцінити результат у вигляді готового об’єкта – потрібно звертати увагу на основні етапи технологічного циклу як при виконанні зовнішніх, так і внутрішніх робіт.

Технічна підтримка можлива і в режимі онлайн. Для цього потрібно зателефонувати на «гарячу лінію» 0 800 407 747 або звернутися до нашого віртуального бот-експерту PoliМan в зручному для вас месенджері:

Telegram – drive.polimin.ua/tech-bot-t
Viber – drive.polimin.ua/tech-bot-v

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ POLIMIN CLUB UKRAINE

Програми лояльності бувають різними. Вибір їх умов, механіки і комплектація «вигодами» залежить від завдань конкретного бізнесу. Проте мета будь-якої програми – викликати інтерес до компанії, її продуктів або послуг, утримати клієнта і стимулювати до повторної покупки.

Polimin Club Ukraine (РСU) – програма лояльності, яка стала результатом здорової рефлексії компанії-виробника в діалозі з кінцевим споживачем. Спільнота PCU пропонується для фахівців та усіх бажаючих отримувати реальні вигоди від продукції бренду Polimin.

Створена влітку 2020-го, програма успішно розвивається і вже стала професійною онлайн-платформою, що вже об’єднала понад 600 майстрів, надаючи їм очевидні переваги:

– Рішення «під ключ» для всіх будівельних робіт, відповідно до вимог та проектів клієнта;
– Технічна цілодобова консультація, інформація щодо продукції, підбір будматеріалів, поради професіоналів;
– Завжди актуальні найвигідніші акційні пропозиції, новинки продукції, технологічні інновації, події в компанії і на ринку.

Гарантована грошова винагорода за покупку товарів TM POLIMIN з акційною позначкою на вашу банківську карту.

Купив будівельну суміш – маєш кеш. Робиш ремонт у квартирі, а на картку надходять гривні. Не літри, не кава, не знижки на пательні й ковдри у разі повторної покупки, а справжні гроші. Гроші, які витрачаєш як завгодно. До того ж усе прозоро, легально, швидко і гарантовано кожному

Fomalgaut Group – перша компанія на вітчизняному ринку СБС, хто створив, реалізував й успішно запустив власну мотиваційну програму, яка реально вигідна.

Приєднуйся і ти https://polimin.ua/loyality/