ПАРТНЕРИ ЛІГИ МАЙСТРІВ

Официальный сайт компании: https://www.mc-masters.com.ua

З чого все починалось?

MC-Masters – це назва системи будівельних матеріалів для будівельників-професіоналів.
Успішний розвиток напрямку розпочався з бренду BOTAMENT у 1988 році.
Вже у 1993 році дочірнє підприємство BOTAMENT працює як незалежна компанія. З того часу BOTAMENT закріпив свій сегмент у будівельній галузі не лише в Німеччині, а також далеко за її межами.

У минулому році ми вирішили об’єднати бренди BOTAMENT та МС і здійснювати продаж наших товарів виключно під брендом МС для того, щоб дати можливість нашим споживачам використовувати якомога більше системних продуктів, які є в лінійці нашого німецького хімічного концерну MС-Bauchemie.

pic_2

НАЙКРАЩІ РІШЕННЯ В БУДІВНИЦТВІ

Для будівництва та використання будівельних структур може існувати багато різноманітних вимог. Зокрема, під час етапу технологічного проектування критичними параметрами є правильний розрахунок часу, грамотний менеджмент, економічна ефективність та якість різноманітних ввідних дій. Наші консультанти надають підтримку забудовникам, архітекторам та проектувальникам починаючи ще з етапу планування і специфікації тендеру, тим самим сприяючи пошуку найкращого рішення для їхніх проектів.

ПРОПОНУЄМО КОМПЛЕКСНУ ПІДТРИМКУ ТА ВИСОКОЯКІСНІ РІШЕННЯ

Наші співробітники також будуть регулярно присутні на об’єкті для забезпечення можливості швидкого та гнучкого реагування на вимоги і завдання, поставлені клієнтом. Вони також надаватимуть підтримку працівникам, що виконують роботи, таким чином забезпечуючи успішне виконання всіх дій, пов’язаних із застосуванням технологій MC.

Завдяки нашим високоякісним рішенням та компетентності наших технічних консультантів ви можете бути впевнені у безпеці та надійності ваших проектів.