ПАРТНЕРЫ ЛИГИ МАСТЕРОВ

Официальный сайт компании: https://www.mapei.com

Будуємо сьогодні, піклуючись про майбутнє 
 
МАРЕІ – один зі світових лідерів з виробництва матеріалів будівельної хімії. Ми пропонуємо довговічні, високоякісні матеріали, виготовлені з увагою до навколишнього середовища та кінцевих користувачів. Опираючись на ці принципи, ми робимо внесок у найбільш важливі архітектурні та інфраструктурні проєкти по всьому світу, включно з проєктами в житловій галузі та відновленням історичних будівель. 
 
Наша історія 

У 1937 на околиці Мілану Родольфо Сквінці створює M.A.P.E.I. – Materiali AutarchiciPer Edilizia e Industria (допоміжні матеріали для будівництва та промисловості)та таким чином закладає фундамент мультинаціональної компанії, світового лідера італійської досконалості. 

Сьогодні, факти та цифри говорять самі за себе: три покоління підприємців і виробничі потужності на п’яти континентах та більше двадцяти ліній матеріалів для задоволення будь-яких потреб на будівельному ринку. 

Наша стратегія 

Чотири стовпа нашої стратегії: спеціалізація, дослідження, інтернаціоналізація та сталий розвиток.  

Спеціалізація 

Від фундаментів до покрівлі 

Ми пропонуємо спеціальні матеріали та системи для задоволення будь-яких потреб на будівельному ринку. Відмінна якість та специфікація наших продуктових ліній, а також професійна технічна підтримка дозволяють нам забезпечувати рішення для будь-яких проблем у будівництві. 

Дослідження та розвиток 

Інновації у нашому ДНК 
Дослідження – ключ до інновацій. Розташовані по всьому світу, наші лабораторії координуються Головним Дослідницьким Центром у Мілані, де відбуваються постійні дослідження та розробка найновітніших, високоякісних та довговічних матеріалів, з урахуванням зменшення їх впливу на навколишнє середовище та збільшення безпеки для працівників та кінцевих користувачів.  

Інтернаціоналізація 

Глобальна візія 

Наша візія охоплює увесь світ та простягається на усі п’ять континентів. Стратегія інтернаціоналізації має на меті відповідальне зростання та розвиток, адже ми забезпечуємо рішення, що відповідають як запитам ринку, так і локальним потребам, та робимо внесок у розвиток місцевих громад

Сталий розвиток та екологічність 

В основі кожного прийнятого рішення 

Для нас дотримання принципів сталого розвитку – наш обов’язок перед людьми та планетою, обов’язок перед майбутніми поколіннями. Це спосіб існування та роботи, що втілюється у довговічні проєкти, інноваційні матеріали, добробут нашої команди та комфортне життя.